Spacious 2 Bedroom Apartment Jbr Beach & Marina

  • Bezpłatne Wi-Fi w pokojach
  • Centrum fitness
  • Klimatyzacja
  • Zakaz wprowadzania zwierząt

Spacious 2 Bedroom Apartment Jbr Beach & Marina Dubaj jest usytuowany w dzielnicy Beach & Coast, w odległości 10 min spacerem od stacji metra Dubai Marina. Obiekt położony jest 19 km od dworca kolejowego Stacja Business Bay i nie więcej niż 650 m od przystanku autobusowego Big 19 bayside.

Apartament dysponuje miejscem do pobytu dziennego i w pełni wyposażoną kuchnią, a także ma widok na jezioro. Obiekt noclegowy obejmuje 2 sypialnie.

Spacious 2 Bedroom Apartment Jbr Beach & Marina jest wyposażony w pełnowymiarową kuchnię, gdzie goście mogą przyrządzać własne posiłki.

Kompleks restauracyjny Pier 7 Dubai Marina znajduje się nie więcej niż 14 min piechotą od apartamentu, natomiast Centrum skoków spadochronowych Skydive Dubai znajduje się w niewielkiej odległości. Dzięki pierwszorzędnej lokalizacji Goście mogą z łatwością odwiedzić w mniej niż 150 metrach The Walk at JBR. Meydan Beach leży w odległości 6-minutowego spaceru. Spacious 2 Bedroom Apartment Jbr Beach & Marina leży 750 m od stacji kolejki linowej XLine.

Potrzebujesz więcej opcji?
Check Top hotels near Spacious 2 Bedroom Apartment Jbr Beach & Marina Dubaj
Eden'S Homes & Villas - Seashell Jbr
Cena tylko dla urządzeń mobilnych

Eden'S Homes & Villas - Seashell Jbr

8.9
Świetny 12 opinii
8 m od nieruchomości
Fabulous Palm View
Cena tylko dla urządzeń mobilnych

Fabulous Palm View

6.3
Przyjemny 78 opinii
17 m od nieruchomości
USD 27 USD 24
za noc
1-Br Stunning Sea View Beachfront Jbr
Cena tylko dla urządzeń mobilnych

1-Br Stunning Sea View Beachfront Jbr

6.6
Przyjemny 5 opinii
128 m od nieruchomości

    Udogodnienia

    Internet

    • Bezpłatne Wi-Fi w pokojach

    Opcje parkingowe

    • Parking

    Atrakcje

    • Centrum fitness

    W pokojach

    • Klimatyzacja

    Dostępne na miejscu

    • Całkowity zakaz palenia
    • Winda
    • Czujniki dymu
    • Gaśnice

    Zwierzęta

    • Zakaz wprowadzania zwierząt !
    Często Zadawane Pytania
    • Czy w Spacious 2 Bedroom Apartment Jbr Beach & Marina jest darmowe Wi-Fi?
      Spacious 2 Bedroom Apartment Jbr Beach & Marina oferuje Wi-Fi za darmo.
    • Czy Spacious 2 Bedroom Apartment Jbr Beach & Marina akceptuje zwierzęta?
      Niestety Spacious 2 Bedroom Apartment Jbr Beach & Marina nie jest przyjazny zwierzętom.
    • Czy w Spacious 2 Bedroom Apartment Jbr Beach & Marina jest kuchnia?
      W Spacious 2 Bedroom Apartment Jbr Beach & Marina goście znajdą pełnowymiarową kuchnię z lodówką, piekarnikiem i zmywarką do naczyń.

    Lokalizacja

    Map

    Atrakcje w pobliżu

    Restauracje w pobliżu

    Galeria

    Opinie

    Nie ma jeszcze żadnych komentarzy :(

    Jeżeli zostajesz w tym hotelu, prosimy podzielić się swoim doświadczeniem z nami

    Napisz opinię

    Napisz opinię

    Kiedy przebywałeś w hotelu?

    Oceń nocleg

    1
    2
    3
    4
    5
    6
    7
    8
    9
    10
    Bardzo słabo
    Świetny

    Państwa dane

    Skąd jesteś?
    Dziękujemy! Dziękujemy za poświęcony czas. Twoja opinia zostanie wkrótce opublikowana.
    Przejdź do opinii
    Recenzja nie została wysłana.

    Skontaktuj się z Nami

    Prosimy o dokonanie rezerwacji grupowej, jeżeli potrzebujesz więcej niż 4 pokoi.
    Państwa dane
    Temat
    Wiadomość
    Spacious 2 Bedroom Apartment Jbr Beach & Marina Dubaj

    Pokaż na mapie:

    Zabytki
    Polecane restauracje
    Transport publiczny
    Dziękujemy za twoją opinię
    Dziękujemy za subskrypcję
    Zamknij